logo ip


Pozycjonowanie

Jedną z najskuteczniejszych form promocji w internecie jest Pozycjonowanie stron www - SEO (Search Engine Positioning).

Wyświetlanie się w wynikach wyszukiwania na pozycjach 1-10 umożliwa potencjalnemu klientowi odnalezienie Państwa strony w internecie i zapoznanie się z zamieszczoną ofertą.

Nie wystarczy posiadać własnej strony www , trzeba skierować na nią odpowiednią grupę docelową klientów zainteresowanych właśnie Twoją ofertą.

 

 

Ponad 90% użytkowników internetu , którzy korzystają z wyszukiwarek korzysta z wyników zamieszczonych na pierwszych trzech stronach. Zajmowanie wysokiej pozycji na określone frazy daje możliwość zauważenia strony www oraz generować większą liczbę odwiedzin klientów zainteresowanych określoną ofertą , co przekłada się na zyski w firmie.

Ważną informację jest to , że pozycjonowanie stron www to proces długotrwały , wiec ważnym elementem dla każdej firmy jest fakt , aby proces pozycjonowania strony www rozpoczać jak najwcześniej.

Jak wygląda współpraca z nasza firmą w zakresie pozycjonowania stron www ?

- analiza i dobór słów kluczowych
- analiza i optymalizacja strony internetowej pod kątem pozycjonowania
- analiza działań konkurencyjnych stron
- analiza i raportowanie comiesięcznych wyników

--------------------------
Co zyskasz:

będziesz wiedział, za co płacisz, będziesz otrzymał comiesięczny raport z postępów pozycjonowania.
Twoja strona stanie się przyjazna dla wyszukiwarek poprzez odpowiednią optymalizację.
coraz większą ilości klientów i zamówień.
stale rosnąca oglądalność strony.
wyprzedzisz konkurencję.
oszczędność - pozycjonowanie jest najtańszą formą reklamy, która daje wielkie korzyści w stosunku do kosztów.
fachową pomoc i doradztwo.
Jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Posiadamy dobrze rozbudowane zaplecze, które pozwoli nam podnieść pozycję twojej strony, a korzystna forma współpracy gwarantuje długotrwałe efekty. Zachęcamy do nawiązania kontaktu, żeby przekonać się, jakie rzeczywiste efekty przynosi pozycjonowanie.

Nie podpisujemy żadnych wiążących umów, płacą Państwo tylko za efekty!

Twoja firma zdobędzie większą ilości klientów i zamówień. Stale rosnącą oglądalność strony. Tylko z nami wyprzedzisz konkurencję.
Oszczędzisz czas i pieniądze na drogą i nieskuteczną reklamę.

Ile kosztuje pozycjonowanie?Koszty pozycjonowania uzależnione są przede wszystkim od popularności słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę. Im większa jest popularność słowa kluczowego, tym ciężej uzyskać wysoką pozycję i koszty pozycjonowania są wyższe